2021 Sevgililer Günü Sözleri

pek güzel sözler 2021 14 Şubat sözleri ve Sevgililer günü sözleri bulabileceğiniz bir güzel söz sitesidir sizler de güzel söz arıyorsanız pek güzel sözler burada devreye girmektedir aradığınız her sözü ek güzel sözler de bulabilir ve arkadaşlarına dostlarınızla eşinize ve sevdiklerinize yollayabilirsiniz en güzel Sevgililer günü için sözler aradığınız en güzel aşk sözleri ve güzel sözler burada yer almaktadır Sevgililer günü sözleri ile 2021 in en guzel sevgililer günü ile ilgili en güzel sözleri pekguzelsozler de paylaşıma girmiştir Sevgililer günü için en güzel sözler sayfasında bulabilirsiniz güzel sozler siteniz!

2021 Sevgililer Günü Sözleri Romantik, 2021 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri, 2021 Sevgililer Günü Sözleri İnstagram, 2021 Sevgililer Günü Sözleri Kısa, 2021 Sevgililer Günü Sözleri Yeni

  • Sevgililer Günü mesajı uzun erkeğe
  • Sevgililer Günü sözleri
  • Sevgililer mesajı
  • Doğum günü mesajı
  • Sevgililer sözleri kısa
  • SEVGİLİLER Günü mesajı kısa
  • Sevgililer Günü mesajları 2020
  • Sevgililer günü mesajı Tumblr

14 Şubat sevgililer günü kutlu olsun.

Ben çiçek armağan etmiyorum sana canım, göreceksin; gözlerimde, yüreğimde, elimi tutarsan eğer, kalan son yudumumla suladığım orkideyle geldim sana, sana ölümüne; aşk adına verdiğim yüreğime, kabul edersen eğer.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki çok özlendin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Görmeden seni isteyen gönlüm, görünce nasıl dayansın.

Sen bile bilemezsin gülüşün ben de kaç bahar eder.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe pekguzelsozler.net götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Kim istemez mutlu olmayı, ama mutsuzluğa da var mısın?

Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem?

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz. İyi ki varsın! Sevgilim günümüz kutlu olsun.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Gittin… Ve solumda kaldın ve soluğumda ve sonumda.

Öğrendik ki: Her yarayı saran zaman değil, sevgidir.

Konuya benzer diğer yazılar...