-----------------------------------------------------------------------------------------------

40 Yaş İle İlgili Güzel Sözler

40 yaş Kadını ile ilgili Sözler, 40 yaş esprileri, 40 yaş ile ilgili Komik Sözler, 40 yaş Doğum Günü Sözleri Komik, 41 yaş kadını ile İlgili Sözler, 41 yaş yazıları, Kendime 40 yaş doğum günü mesajı

Türkiyenin ilk güzel sözler sitesinde aradığınız tüm güzel sözleri bulabilirsiniz sizlere en güzel sözleri paylaşmak için sizler için seçtiğimiz bu sözleri sevdiklerinize ve tanıdıklarınızda paylaşmanız için sizlere sunduk isterseniz facebook veya instagram paylaşabilirsiniz.

40 yaşından sonra harfleri yakından seçemezsin ama dönen fırıldakları uzaktan bile seçersin.

Yaşlanmak, bir dağa tırmanmak gibidir, çıktıkça yorgunluğunuz artar, nefesiniz daralır ama görüş alanınız genişler. William E. Gladstone

40’lı yaşlar insana bir olgunluk, sakinlik, derinlik getirir. Birini 40’ından sonra daha iyi sevebilirsiniz, hatta daha iyi bir âşık olursunuz.

Hayat çok tuhaf. Çocukken zaman çok yavaş geçer. Sonra bir de bakmışsın 40 yaşına gelmişsin ve çocukluğundan be kaldıysa geriye bir kutuya sığmıştır, tozlu bir kutuya. Amelie

40 yaşındayım daha yolun başındayım.

40 Yaş kadının daha güzel ve ilgili çekicidir fark etmesini bilene.

Geride kalan 39 yılın tecrübesi ile hayata yeniden başlıyorum.

40 yaş üstü kadınlar birçok nedenden dolayı övgüyü hak ederler.

Saçım ağarmış ve yüzüm kırışmış olabilir hatta kırk yaşına da gelmiş olabilirim ama ben hala 18’indeyim.

40 yaş güzelliklerin yaşıdır herkes yaşlandım diye korkarken bu yaşın farkında olanlar mutluluk duyar.

40 yaşındayım ama ben yaşlanmadım daha yolun başındayım.

Geçmiş geçmişte kaldı çevir kaptan dümeni geleceğe elveda 39 merhaba 40 yaş.

Artık bazı şeyleri geride bıraktın ve hayatın en özel yeri 40 yaşına geldin. Yaşayacak olduğun her günün yaşadığın en mutlu gününden daha güzel olsun.

40 yaş üstü kadınlar oturaklıdır. Operada veya bir pahalı bir restoranın ortasında sizinle ağız dalaşına girmez. Ama tabii hak ederseniz de, işin içinden rahatça sıyrılabilecekleri şekilde sert tepki verebilirler.

Yaşlandıkça, 40 yaş üstü kadınlara verdiğim değer arttı. İşte size birkaç neden: 40 yaş üstü bir kadın gecenin köründe sizi uyandırıp, “Ne düşünüyorsun?” diye sormaz. Ne düşündüğünüzü umursamaz. 40 yaş üstü bir kadın maç seyretmek istemiyorsa, yanınızda durup mızmızlanmaz. Başka bir şeyle ilgilenir.

Maalesef, erkekler böyle değildir. 40 yaş üstü kadınlar, zeki, göz kamaştırıcı ve çekiciyken, aynı yaşlardaki erkekler göbekli, ütüsüz sarı pantolonludur ve 22 yaşındaki garson kızlarla takılıp kendilerini aptal yerine koyarlar.

Üzülme kırk yaşına girdim diye bu bir son değil güzel bir başlangıçtır.

Hayatın nasıl da geçip gittiğine bakma! Onun yerine bundan sonra neler yaşayacağınla ilgili düşün.

Yaşlı kadınlar iltifat etmeyi iyi bilirler, hak etmeseniz bile. Değer verilmemenin ne demek olduğunu iyi bilirler. Yaşlandıkça, medyuma dönüşürler. 40 yaş üstü bir kadına hatanızı itiraf etmenize gerek yoktur.

Suratlarında kırışıklıklar belirse de, 40 yaş üstü kadınlar gençlere nazaran daha çekicidirler. Yaşlı kadınlar samimi ve dürüsttürler. İşe yaramazın teki gibi davrandığınızda, bunu suratınıza direk söylerler. Yanlarında olduğunuzda endişelenmenize gerek yoktur.

40 yaşından sonra harfleri yakından seçemezsin ama dönen fırıldakları uzaktan bile seçersin.

Kırk yaş, gençliğin yaşlılığı, elli yaş, yaşlılığın gençliğidir.

40 yaşındayım ömrün en güzel yerindeyim.