Allah analı babalı büyütsün Mesajları

Anne olmak kolay değil. Emek istiyor. Sabır istiyor ama sonu çok güzel. Annelik, dünyanın en güzel duygusu hem de. Bu güzel duyguyu yaşadın canım. Seni canı gönülden tebrik ederim.

Yeni doğan bebeğin ailesine ne Denir

Aramıza katılan nu minik mucize için çok mutluluk duyuyoruz. Gözlerini dünyaya açan bu bebeği sıcacık sevginizle sarmanız dileğiyle. Tebrik ederim.

Yeni doğan bebeğinize hoş geldin diyor sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Anne baba ve yavrumuza sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.

Yeni Doğan Bebek mesaj

Bu zorlu günlerde yüzümüzü güldüren, içimizi umutlar salan bu minik bebeğin annesi babası olduğunuz için sizleri kutlarım.

Minik yavrucağınız yuvanıza mutluluk ve bereket katsın inşallah. Gelecekte sağlıklı, mutlu ve güzel bir ömrü olsun. Bütün iyilikler ve güzellikler hep onu bulsun. Gözünüz aydın olsun.

Hiçbir evlat kokusu kadar güzel kokmaz derler. Bu güzel kokuyu tattığınız için sizleri tebrik ederim. Çok güzel anne baba olacaksınız. Rabbim uzun ömürler versin.

Hoşgeldin Bebek yazıları kısa

Dünyaya böyle tatlı ve güzel bir evlat getirdiğiniz için sizi tebrik ederim. Mutluluğunuz ve beraberliğiniz daim olsun. Ailenizin yeni üyesi ile mutluluklar dilerim.

Zamanında uzun uzun hayalini kurduğunuz o minicik kalp şimdi kucağınızda atıyor. Ailenizin yeni üyesi ile birlikte uzun ve hayırlı ömürler diliyorum.

Allah analı babalı büyütsün Mesajları

Evliliğinize ve hayatımıza renk katacak, sıcacık gülümsemesi ile hayatınızı ısıtacak, bu minik bebekle size uzun ve hayırlı ömürler diliyorum. Rabbim vatana millete hayırlı evlat olmasını nasip etsin.

Güzel şeylerin olmasına ihtiyacımızın olduğu şu günlerde hayatımıza giren o minik kalbinle bizi kocaman mutlu ettin. Uzun ve hayırlı ömürler diliyorum

Yeni Doğan Bebeğe anneden mesaj

Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü, Sevinçten kalbinizin pır pır ettiği, dokuz aydın heyecanla beklediğiniz mucizenizi kucağınıza aldığınız bu günde yanınızda değiliz ama kalbimiz hep sizinle. Sizleri tebrik eder, minik bebeğe hayırlı ve uzun ömürler dilerim.

Anne baba olma yolunda attığınız bu adımda Rabbimin her zaman yar ve yardımcınız olması dileğiyle. Dilediğiniz her şeyin fazlasıyla karsınıza çıkmasını, bebeğinizle uzun sağlıklı ömürler dilerim.

Yeni Doğan Bebek Mesajları Dini

Ailenize güneş gibi doğan ; size hayat veren, öpmeye ve koklamaya doyamayacağınız, minicik ellerini asla bırakamayacağınız , sevginizle bir ömür boyu sarıp sarmalayacağınız , bu minik mucizenin hayatınıza katılışını en içten dileklerimle kutlarım.

Annen ve babanla bir ömür sağlıklı geçirmen dileğiyle. Hoş̧geldin bebek. Sefalar getirdin. Annene ve babana hayırlı evlat olman dileğiyle.

1 aylık bebek sözleri

9 ay karnında, bir ömür boyu kalbinde taşıyacağın bebeğin doğumu hayırlı olsun. Gözünüz aydın olsun. Bebeğiniz ve sizi öpücüklere boğuyorum. Mutluluklar dilerim

9 ay boyunca heyecanla beklediğiniz bebeğinizi sağlıkla kucağınıza aldığınız için sizi tebrik ederim. Uzun bir ömrü olsun. Vatana millete hayırlı bir evlat oldun inşallah.

Hayatınızdaki tek anlam, yüreğinizdeki kıpır kıpır eden tek heyecan olan , sevmelere doyamayacağınız Güneş gibi parlayan meleğinizin doğumunu kutlar çekirdek ailenize huzur ve sağlık dilerim.

Yeni doğan bebeğe ne denir

Hoş geldin minik mucize , hoş geldin dünyamıza , hoş geldin. Bu zor r günlerde hayatımıza renk verdin, o minicik kalbinle gönlümüze süs verdin, iyi ki geldin ,sana sahip olan anne babayı en içten duygularımla kutlar vatana millete hayırlı bir evlat olmanı dilerim

Evet sonunda kavuştuk miniğimize. Güneşli yarınları olsun. Sağlık dolu, tertemiz, huzur dolu bir dünyada büyümesi dileğiyle. Gözünüz aydın olsun.

Zor günlerimizde çıka gelen, bize umut için gönderilen, yüzümüzü güldüren , başımızı döndüren, acımızı dindiren minik bebeğimizin doğumunu kutlar, sağlıklı, hayırlı, uzun ömürler dilerim.

Allah’ım sizleri sevdiklerimizle, yalnızlıkla, sıkıntıyla, hastalıkla, yoklukla imtihan etmesin. Ailenizin yeni üyesiyle uzun ve hayırlı ömürler versin.

Yavrunuzu kucağınıza aldığınız bu özel günde yanınızda olmayı ne kadar istesem de olamadığım için çok üzgünüm. Rabbim bebeğinize uzun ve sağlıklı ömürler versin.

Elinden hep iyi insanlar tutsun. Karşına hep güzel insanlar çıksın tatlı bebeğim. Anne ve babana hayırlı bir evlat olman dileğiyle.

Tüm zorlukları unutturan , kucağımıza aldığımız da pamuk gibi rahatlatan , bir gülüşü ile dünyanın dertlerinden uzaklaştıran minicik yavrunuzun doğumunu kutlarım sevgilerimle.

Gözünüz aydın. Minik bebeğiniz size gelişiyle kocaman mutluluklar ve güzellikler getirsin. Rabbim analı babalı büyütsün. Hayırlı bir evlat olması dileğiyle.

Çok iyi ve güzel anne baba olacağınızdan eminim. Rabbim bebişe uzun, sağlıklı ömürler nasip etsin. Vatana millete ve size hayırlı evlat olsun inşallah. Tebrik ederim.

Allah bu minik bebeği hayırlı etsin ömrü, uzun hayatı bereketli olsun. Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisi ile sizleri tebrik ediyorum.

Puzzle’nin son parçası gibi ailenizi tamamlayacak , ailenize ve evliliğinize renk katacak olan o küçük ay parçasının ailenize katkısını kutlar uzun ve hayırlı ömürler dilerim

Annelik, defalarca kez öpüp koklayıp yine de yavrusuna doyamamakmış̧. Anneliğini en içte dileklerimle kutluyor seninle gurur duyuyorum.