Aşık Edici Mesajlar

Aşık ben gülüm güzel gözlerine sevgine çok ihtiyacım var beni senden mahrum etme gel evet de bana..

Eskiden bu kadar korkmazdım hayattan çünkü kaybedecek bir şeyim yoktu ama artık sen varsın bütün dualarımda sen varsı ne olur benim ol…

Bir an olsun aklımda çıkmıyorsun gördüğüm günden beri aklım fikrim kalbim gönlüm seninle sende beni düşünüyormusun acaba çok merak ediyorum….

Yaşadığımız bu şehri çok sevmemin bir tek sebebi var her köşesinde hiç umulmadık zamanda seni görme ihtimalim olmasıdır…

Bir insanla tanışmak tesadüfe olabilir arkadaşlıkta aynı şekilde ama aşk bana göre insanın alnına yazılmış bir şeydir…

Uzun zamandır büyük sıkıntılar içindeydim ve hayat kusmuş bir vaziyetteydim ama sen karşıma ansızın çıktın ve dünyama ışık tuttun iyi hayatıma girdin.

Su insanlar için ne kadar önemliyse sende benim için okadar önemlisin seni içmek istiyorum doyası sarılmak ve her zaman yanımda olmanı istiyorum….

Ayrılıklar olmasa gönlümüzü soldurmasa sen karşıma çıktın çıkalı bu korkuyla yaşıyorum lütfen anla beni seni seviyorum…

Seni en temiz duygularımda seviyorum aşkım olmak istermisin bir ömür boyu yanımda kollarımda olmak istermisin…

Seni sevdim seveli günleride şaşırdım ne gecem ne gündüzüm belli değil ne olursun gel artık yaşamak istiyorum seni doya doya…

Sevmek zor karşılıksız sevmek ölmekten beter neden beni sevmiyorsun yoksa beni beğenmiyormusun hadi gel sarıl bana aşkımızı yaşayalım..

Seni sevmek o kadar güzeli bunu ancak sende benim gibi seversen anlarsın canım senin ilk bakışmamız hayalimden gitmiyor lütfen artık bekletme haya o kadar uzun değil neyi düşünüyorsun…

Sen hayatıma girdin gireli hep gelecği düşnüyorum ve için ısınıyor senle yaşayacağımız güzel günleri şimdiden özlüyorum..

Bana göre yemin dünyanın en güzel inandırıcı kelimesidir sana yemin ederimki yanımda sen olduğun sürece hayatta olmamın bir sebebir var..

Bu yalan dünyadan iyice sıkılmıştım ve yaşamak için fazla bir sebebim yoktu öyle bir zmanda karşıma çıktınki seni düşünmeden yapamıyorum güzel gözlüm..

Konuya benzer diğer yazılar...