Cuma Mesajları Yeni

cuma mesajları resimli yeni cuma mesajları yeni 2019 cuma mesajı resimli anlamlı cuma mesajları özel resimli cuma mesajları cuma mesajları resimli yeni 2018 en şık cuma mesajları cuma mesajları 2019 yazılı

Bir kapıya bir kere gidersin, ikincisinde utanırsın… Ama rabbine her gün gidersin doyamazsın… Hayırlı cumalar dostlar…

Ya rabbi! Beni çok ibadet eden Salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle, dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir. Cumanız mübarek olsun inşallah.

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı cumalar.

Allahü teâlâ cuma gününü Müslümanlara mahsus kılmıştır. Cuma namazı vaktinde alış

Bir gün dünyaya ait bir derdin olursa rabbine dönüp benim büyük pekguzelsozler.net bir derdim var deme, derdine dönüp benim büyük bir rabbim var de.. Hayırlı cumalar

Ya rab… Hesap günü amel defterlerimizi sağ tarafımızdan ver… Solumuzdan ve arkamızdan verip bizi mahcup eyleme. Amin! Hayırlı cumalar.

Ya rabbi! Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah′ın resulüdür demeyi nasip et. Cumanız mübarek olsun inşallah.

Yâ rab!! Beni muhtâcına muhtâç etme, muhtâç isem ancak sana muhtâç olayım. Amin. Hayırlı cumalar.

Bir cuma daha araladı ömrümüzün kapısını. Bir Cuma′dır ne yaşayacağımızı bilemediğimiz. Ya rabbi bildik ki her şeyi ol deyince olduruverensin. Ya rabbi bildik ki sabrı peygamberlere dahi öğütleyensin. Ya rabbi sabrımızın sonu senin rızan olsun. Dualarla hayırlı Cuma′lar..

Rahmet rüzgarıyla savrulup cennet bahçesin de durmak, ehli dünyadan geçip Mevla′yı bulmak, gönüller sultanı ile beraber olmak dileğiyle Allah c.c cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah .

Ruhu öldürmek bedeni öldürmekten daha büyük bir cinayettir. Hayırlı cumalar

Ya celil, etme zelil, gönder delil. ilahi yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin..

Ben fakir sen rahim, ben çaresiz sen ehad, ben muhtaç sen samed, adın baki, adın kâfi, bizi sensiz bırakma ya rabbi. Amin! Hayırlı cumalar.

Allah′ım! Bugün bizi temizleyecek ve kurtuluşa erdirecek salih ameller nasip eyle. (amin) hayırlı cumalar.

Ya rabbi! Eğer Allah′ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah′tan başka ilah yoktur, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah′ın resulüdür demeyi nasip et. Cumanız mübarek olsun inşallah.

Varsın olmasın hayatta her istediğimiz. Biz olana ′elhamdulillah′ olmayana ′eyvallah′ demesini biliriz. Hayırlı cumalar.

Allahım! Bugün öyle bir cumâ olsun ki; âf olunmayan kul, kabul olunmayan duâ, def edilmeyen bela, şifa bulmayan hasta, huzur bulmayan kalp, sızlamayan vicdan, yağmur indirilmemiş toprak, ′allah′ demeyen dil kalmasın… Cumamız mübarek olsun…

Ya rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı nurlu cumalar.

Af dilemekten çekinmeyin, hiç bir günah Allah′ın rahmetinden büyük değildir. Hayırlı Cumalar.


Af dilemekten çekinmeyin, hiç bir günah Allah′ın rahmetinden büyük değildir. Hayırlı Cumalar.

Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı cumalar.


Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı cumalar.

Allah′ım! Bu mübarek cuma günü hürmetine, bizi sevdiğin kullar arasına kat, bizi çok sabreden, çok şükreden kullarından eyle. Seni çok analım ömrümüz sevdiğin ve razı olacağın işlerle (amellerle) geçsin. Sıhhat ve afiyet daim eyle. Sevdiklerimizi bize bağışla. Amin! Hayırlı cumalar.

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasretle beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Bir yanda milyonlar, aç, sefil bekler, bir deri bir kemik, üryan bebekler, bir yanda el bebek, kaniş köpekler; olmuşuz.. Bencil bir nesle tabî; ne kadar da sabırlısın.. Ya rabbî…anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, utancından, durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; olmuşuz.. Bir kere isyana tabî; kurtar bizi.. Kurtar bizi.. Ya rabbi… amin.. Amin. Amin… cumanız hayırlı ve mübarek olsun .

Kalbiniz hangi güzel şey için çarpıyorsa allah gönlünüze onu versin. Selam ve dua ile hayırlı cumalar.

Allah′ım! Dillere destan, gönüllere ilaç rahmetin ile merhametini dileniyor ve bizleri insan olarak haşretmeni istiyoruz. Hayırlı nurlu cumalar.

Şüphesiz ki Allah adaleti, iyilik yapmayı, yakınlara bakmayı emreder. Fenalıktan ve azgınlıktan men eder tutasınız diye size öğüt verir. Hayırlı cumalar.

Ayakları şişerdi, o öpülesi ayakları. Ama bizim gibi sabahlara kadar gezmekten değil, sabaha kadar ibadet etmekten. Az yerdi, ama bizim gibi rejim yapmak için değil, fakirliği seçtiğinden. Gece gündüz ağlardı, o ağlayınca meleklerin gözleri dolardı ama bizim gibi pembe diziler yüzünden değil, mevlaya olan aşkından. Ne kadar farklıyız değil mi Allah rasülünden. Mevla bütün amellerimiz ve niyetlerimizle ona benzemeyi nasip etsin. Amin. Hayırlı cumalar.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı cumalar.

Birgün dünyaya ait bir derdin olursa rabbine dönüp benim büyük bir derdim var deme, derdine dönüp benim büyük bir rabbim var de.. Hayırlı cumalar

Tüm din kardeşlerimin cuması mübarek olsun allah herkeze şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler

Benim günahım varsa da senin gibi halikim var. Muhammed aleyhisselam dostum var.

Ya rabbî! Günahlarımızı bu cuma hürmetine bağışla. Bizi sevdiklerinle beraber eyle. Hayırlı cumalar!

Belki kalbindir acıyan…belki bedenin…belki de ruhundur kıvranan, belkide bin türlü muamma…her ne durumda olursan ol; diline yakışır bu dua; ya rabbi, razı olmadığın şeylerden ne yapmışsak hepsini affet! Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Allahümme salli ve alâ seyyidinâ muhammed ve alâ âli seyyidinâ muhammed hayırlı cumalar.

Allah′ın selamı rahmeti, bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumamız mübarek olsun! Hayırlı cumalar.
Allah′ın selamı rahmeti, bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumamız mübarek olsun! Hayırlı cumalar.

Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah′ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Ya rabbi cumayı en bereketli gün yaptığın gibi bizi de o günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cuma′mız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

Rabbim hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı cumalar!
Rabbim hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı cumalar!

Şüphesiz (bilsinler) ki o Allah, bizzat rızkı veren kuvvet ve kudret sahibidir. Hiç kuşkusuz o zulmedenlere de, (geçmiş) arkadaşlarının (azaptaki ) payı gibi bir pay vardır. Şimdi gelmesi için acele etmesinler. (zariyat ~58,59) cuma gününüz bin mübarek olsun. Dua eder, dua beklerim. Selamlar.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Konuya benzer diğer yazılar...