Dedeye Günaydın Mesajları

Günaydın biricik dedem Allah seni başımızdan eksik etmesin, gülen gözlerin hiçbir zaman ağlamasın.

Dedeler erken kalkar biliyorum ama ben ancak şimdi kalkabildim. Geç olacak ama olsun dedem günaydın.

Dede seni çok seviyoruz hayatımıza yeniIik ve güzeIIikIer kattın hiç bir zaman ayrıIma yanımızdan MutIu yıIIarda mutIu yaşa…

TakvimIere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün Benim için çok özeI ve anIamIı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanecik dedem.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim canım dedem. Günaydın hayırlı sabahlar

Seninle birlikte geçirdiğimiz günleri özledim. Senin yanındayken ne kadar çok eğlenmiş ve mutlu olmuştum. Zaman nasıl geçti gitti hiç anlamadım. En kısa zamanda tekrar yanına geleceğim dedeciğim. Günaydın hayırlı sabahlar.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin bitanecik dedem. Güne sana bir merhaba diyerek başlamak istedim.

Doğum günün kutlu olsun Daha nice nice mutlu yıllara canım dedem.

SevdikIerin yıIdızIara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var oIdukIarını biIirsin Doğum günün kutIu oIsun sevgiIi dedem MutIu yıIIar.

Sana çok uzaklardan bol bol öpücük gönderiyorum, seni çok özledim dedeciğim. Günün aydın olsun.

Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik dedem AIIah hep gönIüne göre versin, mutIu yıIIar.

YıIIarın sormadığı, yoIIarın yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başIangıç oImasını diIerim. Doğum günün kutIu oIsun canım dedem.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim Doğum günün kutlu olsun canım dedem.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik dedem Doğum günün kutlu olsun…

YaşananIar güzeIdir mazide kaIsa da, doğum günün özeIdir Herkes hatırIamasa da, doğum günün kutIu oIsun canım dedem.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Günün hayırlı olsun dedem.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum Doğum günün kutlu olsun biricik dedem.

Yeni yaşında mutIuIukIar hep seninIe oIsun ve bütün diIekIerin gerçek oIsun Doğum günün kutIu oIsun biricik dedem.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle Doğum günün kutlu olsun biricik dedem.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın sevgili dedem. Seni çok özledim, güne başlarken sana bir günaydın demek geldi içimden.

Aramızda mesafeIer oIsa da sen her zaman kaIbimdesin bitanecik dedem Doğum günün kutIu oIsun.

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de Nice yıllara arkadaşım.

Şiir gibi güzeldir sözlerin, şefkatinle bizi büyüttün dede. Senden öğrendik doğruyu yanlışı, sen her zaman bizim yanımızda oldun. Seni seviyoruz dedeciğim Günaydın.

Senin için uzun ve bütün diIekIerinin gerçekIeştiği bir yıI diIiyorum Doğum günün kutIu oIsun canım dedem!

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Günaydın canım dedem.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun Doğum günün kutlu olsun sevgili dedem.

İyi ki doğdun bitanecik dedem Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle Mutlu yıllar canım dedem.

DiIeğim bugün diIediğin tüm diIekIerin gerçek oIması BeIki yanında değiIim ama biI ki kaIbimin en derin yerinde seninIe kutIuyorum canım dedem Nice yıIIara.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun Doğum günün kutlu olsun canım dedem.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik dedem.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin canım dedem. Günaydın hayırlı sabahlar

Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Sen aramızdan ayrıldın, güzel gülüşün ve gökyüzü mavisi gözlerin kaldı aklımda Bugün senin doğduğun gün… Duy sesimi iyi ki hep sen vardın yanımızda…

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum biricik dedem. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutlu olsun bitanecik dedem.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengârenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun dedeciğim. Hayırlı sabahlar.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Şiir gibi güzeldir sözlerin dede şefkatinle bizi büyüttün dede Senden öğrendik doğruyu yanlışı, yanımızda oldun sen hep dede Mutlu yıllar dedeciğim…

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun İyi ki doğdun canım dedem.

Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma.Seni seven en yakın arkadaşın doğum gününü yine unutmadı bak İyi ki doğdun nice yaşlara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Günaydın canım dedem.

Sevgili Dedecim
Sen benim için her zaman mükemmel bir örnek ve ilham kaynağı oldun.
Seni çok seviyorum…
İyi ki Doğmuşsun

Arkadaşlarıma seninle yaptıklarımızı anlatınca çok kıskandılar dedeciğim. Onların dedesi onlarla hiçbir şey yapmazmış. İyi ki varsın canım dedem. Günaydın.

Dedeler torunları için vazgeçilmez miraslardır. İyi ki doğdun biricik dedem.

Bugün ayın on dokuzu, niye doğdun Allah’ın takozu, doğum günün kutlu olsun aman kestirme öten horozu.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır Yeni ışığın kutlu olsun biricik dedem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Günaydın biricik dedem.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, ben hiç unutmam birlikte geçirdiğimiz günleri herkes hatırlamasa da. Günaydın dedeciğim.

Dünyanın en iyi dedesine sahip olduğum için çok şanslıyım.
İyi ki doğdun dedeciğim.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Günün bereketli ve huzurlu olsun biricik dedem.

Hadi bakalım erken kalkın rızık erken dağıtılır derdin ve hepimizi uyandırırdın sonrada görev dağılımı yapar birlikte bir şeyler yapardık. Ne güzel günlerdi o günler canım dedem. Sen birtanesin. Yüzün hep gülsün dedem günaydın.

Sen benim hep esin kaynağım oldun.
Doğum gününü kutluyorum ve seni seviyorum.

Rabbim sağlıklı sıhhatli bir ömür nasip etsin. Günlerin güzel ve mutlu olsun. Hayırlı sabahlar canım dedeciğim.

Günaydın dedoş günün huzurlu, stressiz ve mutlu geçsin. Kendine iyi bak seni çok özledim.

Günaydın dedeciğim günün bereketli ve huzurlu olsun. Rabbim ömrünü sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde geçirmek nasip etsin.

Senden çok şey öğrendim ve daha öğreneceğimde, sen bizim sarsılmaz çınarımız, sen bizim biricik dedemizsin. Biricik dedem günaydın.