Hayatıma Hoş Geldin Sözleri

 

Hayatına yeni giren biri için sözler Tumblr, Hayatıma hoşgeldin uzun mesaj, Aramıza hoş geldin mesajı, Misafire hoşgeldin sözleri, Hoş geldin Mesajları, Hoşgeldin Mesajları Arkadaşa, Sevgiliye hoş geldin hayatıma, Aşk Sözler

Türkiye’nin en büyük güzel söz sitesi Pek güzel sözler ayrıcalıklarıyla hayatıma hoşgeldin sözleri sitemizde yayınlanmıştır sizlerde sevdiklerimizle Facebook ve WhatsApp üzerinden ve Twitter’dan paylaşarak sevdiklerinize yollayabilirsiniz pek güzel sözlü ayrıcalıkların ile hazırlanmış sayfamızdaki sözleri paylaşmaya hazır hale getirmiş bulunmaktayız sevdiklerinizle bu sözleri paylaşarak mutlu edebilirsiniz sizler de sözlerimizi paylaşmak istiyorsanız WhatsApp’ta hayatını tırlar en güzel sözler pek güzel sözler de güle güle kullanın sözleri 

Hayatımdan gidenler… Bir daha geri gelmeyi hayal bile etmeyin… Hayatıma yeni girenler gitmeyi düşünürseniz hiç beklemeyin. Kalıp tanımaksa amacınız durun izleyin. Başkalarından değil, beni benden öğrenin.

Hoş geldin hayatıma sevgilim. Silindi bir gülüşünle kötü kaderim.

İyi ki geldin hayatıma Hoş geldin. Sen benim dualarımın cevabısın biliyorum.

Yağan bir kar tanesi gibi; camdan bakınca çok masumsun, yaklaşınca soğuksun, dokunursam; erirsin. Hoş geldin hayatıma.

Kim demiş ki, en büyük aşklar nefretle başlar diye, benim en büyük nefretim bir aşkla başladı. Hoş geldin hayatıma.

Bana 1 Nisan şakası yap. Seni seviyorum de. Muhteşem inanırım. Nisan gitse bile, ben koca bir ömür sende kalırım. Seni seviyorum aşkım!

Gelmem dedin geldin, söyle bakalım gelirken bana ne getirdin. Hoş geldin arkadaşım.

Hoş geldin çalmadan gel kalbimin içine, ben bir ömür boyu seni saklarım kalbimde.

Sevmek fiilinin çatısını kaldır. Seni hayatıma damsızda alırım. Hayatıma hoş geldin sevgilim.

Hayatıma hoş geldin sevgilim. Bu zamana kadar neredeydin? pekguzelsozler.net Benim en değerli varlığım, her şeyim olacağını neden hiçbir zaman aklıma getiremedim. İyi ki çıktın karşıma.

Misafir olarak geldin sanmıştım gönlüme. Meğer ev sahibi olacakmışsın bütün ömrüme.

Hiç ummazdım oldu, sonbahar da hediye gibi geldin. Hoş geldin. En sevdiğim, en güvendiğim, en değerlim olman dileğiyle, hayatıma hoş geldin.

Ömür boyu kalır mısın yanımda? Yoksa ölüm boyu kahır mısın hayatıma? Canıma et misin? Canımdan etmeye sebep mi? Hoş geldin hayatıma sevgilim. Silindi bir gülüşünle kötü kaderim.

Doğru zaman gelirken doğru adamı da beraberinde getirdi. Hoş geldin adamım. Hoşgeldin beni bana sevdire, gelişi dünyaları durduran adamım.

Hediye gibi geldin, hoş geldin!

 

İnsanın dostu olmalı senin gibi, uzakta iken kendini özleten, gelince hemen insanı kendine çeken. Hoş geldin dostum anladın sen onu geliyorum yani. Dünyanınher köşesinde aradım ve sonra en yakınımda buldum sevdiğim kadını. Hoş geldin benim biriciğim, hayatıma renk verdin.

Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adam.

Hayata umutsuz gözlerle bakarken, geceleyen parlayan bir ay gibi doğdun hayatıma. Aşkı, sevgiyi getirdin kalbime, hiç kopmayacak bir bağla bağlandın beni kendine. Hoş geldin aşkım.

Sol yanımın en güzel ağrısı, hoş geldin hayatıma.

Bence en güzeli; beklenmeyen anda hayatına gelen güzel insan.

Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin! Varlığıyla kara bulutları yok edip, güneş açtıran, gök kuşağı görmemi sağlayan Adam. Hayatıma hoş geldin.

Hiç beklemediğim bir anda mutluluk yağmuru gibi yağdın hayatım. Hoş geldin hayatımın anlamı. Dost düşman bir olsa da öneme çıksalar yine de senden vazgeçmem yeter ki sen her zaman benim hayatımda ol.

Sen benim gülüşlerimdeki mutluluğum, aldığım her nefeste, konuştuğum her kelimedesin. İyi geldin Aşkım.

İyi ki geldin hayatıma Hoş geldin. Sen benim dualarımın cevabısın biliyorum.

Hoş geldin hayatıma, ne iyi ettin de geldin.

Hoş geldi aşk, hem de seninle geldi aşk.

Hayatıma hoş geldin mavişim ve Sarışınım seni çok seviyorum 

Hayatıma hoş geldin biga’lı sarışın

Konuya benzer diğer yazılar...