Hayırlı İşler Mesajları

0
39
Hayırlı İşler Mesajları

Bir esnafın veya dükkanın önünden geçerken hayırlı işler demek adettendir ve bunu her türk yapmaktadır sizlerde sevdiğiniz esnaflar ve dükkan sahiplerinin önlerinden geçerken ya selam veririz yada hayırlı işler deriz şimdi bizde bu esnaf kardeşlerimiz için hayırlı işler ile ilgili en güzel sözleri biz ziyaretcilerimize ziyaretcilerimizde esnaflara söylesinler diye eklemiş bulunmaktayız şimdi aşağıdaki hayırlı işler mesajları ve sözlerine gelin hep birlikte bir göz atalım.

Euzübillahimineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr. Anlamı: Ey Rabbim kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır. Amin.

Hiçbir şeye cesaret etmeyen, hiçbir şey beklemesin. Kazancını bereketli olması dilekleri ile hayırlı işler.

Herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyorum. Haftaya en güzel bir şekilde başlaman dileği ile.

Rızık erken dağıtılırmış annem hep öyle derdi. Sizlerin de rızkınız bol olsun. Allah sağlıklı bir şekilde işlerinizi yönetmek nasip etsin.

Allah güne mutlulukla başlayıp, tatlı yorgunlukla ve neşe içinde bitirmek nasip etsin. İşinde hayırlı ve bereketli kazançlar olsun.

Allah’ım işim ve niyetimi halis kıl, yarınlarımı hayırlı et, evlatlarımın rızkını kazanmak için açtığım iş yerimde bana helal ve hayırlı kazançlar nasip et. Allah’ım sen her şeyin en iyisini ve hayırlısını bilensin, bizimde hakkımızda hayırlısını ver.

Kazancında hayırlısı olsun, işinde hayırlısı olsun. Hayır getirmeyecek her türlü iş bizden uzak olsun. Kardeşimin işi hayırlı olsun. Hayırlı işler olsun.

Cümle aleme hayırlı işler bol kazançlar. Herkese gönül zenginliğinde huzurlu bir gün olsun.

Yaradan Rabbim işinde kolaylıklar versin. Umarım yeni gün de severek mutluluk, huzur için de başarılı bir şekilde devam ettirmen dileğimle hayırlı bereketli bir gün dilerim.

Gününüz mutlu, kalbiniz neşeli olsun, işleriniz hayırlı, kazancınız bereketli olsun.

Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

İşleriniz rast gitsin inşallah, hayırla başlayan, hayırla biten bir gün olsun. İyi insanlara açılsın yollarımız. Hayırlı işler!

Ya Rabbi başladığımız bu yeni günde senden hayırlı işler diliyoruz ve her türlü belalardan, şerlerden sana sığınıyoruz. Hayırlı sabahlar.

Dostum hayırlı işler, kalbinin güzelliği ve gönlünün bolluğu iş yerine ve kazancına yansısın, Allah hayırlı ve bol kazanç nasip etsin.

Gece erken yatmazsan iş yerinin kapısında öyle esner durursun. Bol kazançlı bereketli bir gün olsun. Hayırlı işler olsun.

Her işin başı sabır ve şükürdür. Sabrederek ve şükrederek bol kazançlar elde etmen dileğiyle hayırlı işler dilerim.

Herkesin rızkını aramaya çıktığı bir gün de herkese hayırlı işler bol kazançlar.

Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi iş hayatınıza yansıtsın, dileklerinizin gerçek olacağı bereketli bir gün olmasını diliyorum.

Hayırlı işler güzel kardeşim, yeni işin hayırlı olsun, kazancın bol olsun, bol olan kazancın bizlere de nasip olsun.

Allah güne mutlulukla başlayıp, tatlı yorgunlukla ve neşe içinde bitirmek nasip etsin. İşinde hayırlı ve bereketli kazançlar olsun.

Allah’ın besmelesi ile açılan kapıların kazancı bol olsun. Allah helal ve temiz kazanç nasip etsin. Allah kolaylıklar versin hayırlı işler.

Ya Rab! Bizlere hayırlı işler, helal ve bereketli kazançlar nasip eyle!

Hayırlı ve bol kazançlı bir gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı işler diliyorum. Yeni iş yerin hayırlı olsun.

Gününüz aydın olsun, işlerinizi yolunda gitsin, kazancınız bereketli olsun. Hayırlı işler olsun.

Müşterilerin iş yerine girmek için birbirini itip dursun, müşteriden öğlen yemeği yiyemeyesin, hatta tuvalete bile gidemeyesin, işlerin hayırlı kazancın bereketli olsun.

Esnaf insan sabırlı olan insandır. Sabrın, kazancın bol olsun. İş yerine müşteriler dolsun, kafanı kaşıyacak fırsatın olmasın. Hayırlı işler olsun.

Gününüz mutlu, kalbiniz neşeli olsun, işleriniz hayırlı, kazancınız bereketli olsun.

Bu güzel yeni günde hayırlı işler ve güzel kazançlar olur inşallah.

Bereketli ve bol kazançlı bir gün dileklerimle. Hayırlı işler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here