İmkansız Aşk Sözleri

İmkansız Aşk Sözleri Kısa, İmkansız Aşk Sözleri Tumblr, İmkansız Aşk Sözleri Uzun, İmkansız Aşk Sözleri Facebook, İmkansız Aşk Sözleri Ünlü Yazarlardan
 

 

 

 

 


 

Kafam güzelken beni hep seviyorsun be zalim!


Bana okulda 1 Saatin 60 dakika olduğunu öğrettiler. 1 dakikanın da 60 saniye olduğunu öğrettiler. Ama sensiz bir dakikanın sonsuza dek sürdüğünü öğretmediler.Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın. Keşke yalnızlığımı benimle paylaşsaydın keşke senin adın yalnızlık olsaydı da ben hep yalnız kalsaydım.


Yine zalim kış sabahı gözlerimde ve yine sadece sen varsın hayallerimin en ücra köşelerinde bile ve bir gece ve bir gece daha ve sonsuza dek yanımda olsan. Sarılsam sana sımsıkı doyasıya özlesem seni gizlice.Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama Sensiz olmayı öğrenemedim.


Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil, aşktır. Nazım HikmetKızım olursa senin adını koyacağım. İsmini söylediğimde o koşsun kollarıma.


Sensizliğin ızdırabını yaşatıyorsun yeniden. Yarınlarımın olmadığı bir hayat bıraktın bana.Biliyorum imkansız aşk bu ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü yüreğim seni çok sevdi! Canan Tan


İmkansız dedi, gurur. Riskli dedi, tecrübe. Manasız dedi, mantık. Yine de denemeye değer dedi, kalp!Tıpkı bir nefes gibisin. İçimde tuttuğum sürece benimsin. Bırakırsam Gideceksin, bırakmazsam öldüreceksin!


Beni sevmesen de vazgeçemiyorum senden. Çünkü vazgeçmek kolay olsaydı bu çığlık bu kadar iç acıtmazdı.Senin için yasak dediler. Yasaklar çiğnenmek içindir dedim. Senin için imkansız dediler. Önemli olan imkansızı başarmak dedim. Can Yücel


Tut ki ben imkansız bir aşk için yaradılmışım. Peki yüreğime düşen kelebeğin suçu neydi?Biliyorum imkansız aşk bu ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü yüreğim seni çok sevdi. Yunus Emre


Bir gülüşün, bir bakışın ile kandırdın beni. Şimdi unutmamı isteme benden.Sevmek, kum saatindeki son kum tanesinin düşüşünün zamana sığdırılamamasıdır.


Keşke seninle biraz mümkün olabilseydik. Bu kadar imkansızlık canımı acıtıyor.Yanından geçer ve hiçbir şey söylemezsin. Yalnızca kokusunu duymak için derin nefesler alırsın.


Hayallerde ve aşkta imkansız olan hiçbir şey yoktur. Jonas ArnayAşk, görmekten çok özlemeyi sever. Dokunulmaktan çok düşlemeyi. Ve aşk öyle haindir ki; nerde imkansız varsa gider onu sever.


Apansız uyanırsan gecenin bir yerinde, uzun uzun dalarsa gözlerin karanlığa, bir sıcaklık hissedersen üşüyen ellerinde, bil ki ben o an seni düşünüyorum.İmkansız aşk bana kader mi? Kabul etmek çok zor böylece biter mi her şey? Aşk, bana kader mi? Canımı alıp giderken de yüzün güler mi?
Ne zaman imkansızı seversen, işte o zaman gerçek seversin. Özdemir Asaf


Sende, ben imkansızlığı seviyorum fakat ümitsizliği değil. Nazım HikmetAşk, imkansız olan bir çok şeyi mümkün kılar. Goethe


Evet aklımda hala o var imkansız olduğunu bile bile.Aşk çok kullanılmış bir yalan, biter yatsıya varamadan.


İmkansız aşk diye bir şey yok. Cesaretsiz insanlar var.Her insan, aşık olduğunda, kendine bir kiralık katil tutmuş olur.


İlk aşk bir daha kimseye güvenmemeyi göze almaktır.

Konuya benzer diğer yazılar...