İyi Akşamlar Mesajları

Sevgili ziyaretcilerimiz sizler için en güzel iyi akşamlar mesajlarını listeledik sizler için iyi akşamlar mesajları ile ilgili sözler ve mesajları ile yayındayız.

Sayfa içerigi; akşam mesajları,en güzel iyi akşamlar mesajı,hayırlı akşamlar mesajı,iyi akşamlar mesajı,iyi aksamlar mesajları,iyi akşamlar sözleri

Özlemle, hasretle günleri sayarken yine bir gün daha bitti güneş batmak için hazırlık yaparken, akşam kızıllığında sen geldin aklıma, seninle yaşadığımız güzel günler canlandı hatıralarımda, İyi akşamlar Canımın içi.

İyi Akşamlar sözlerim yanlış anlaşıldı. Bugün sınıfta yaşadığımız olumsuz durumdan dolayı senden özür dilerim. Niyetim seni üzmek ya da kırmak değildi.

Dün yaşanmışlar, bugün yaşananlar, yarın yaşanacaklar gibi kalbim her zaman seninle atacak, Yalnız kaldığın zaman elini kalbinin üstüne koy ben seni hep orda bekleyeceğim Aşkım. İyi akşamlar

Bu kadar yürekten çağırma beni. Bir gece ansızın gelebilirim. Beni bekliyorsan, uyumamışsan. Sevinçten kapında ölebilirim. Ümit Yaşar Oğuzcan

Senden ayrılıp eve doğru yürürken ayaklarım ileriye değil geriye doğru pekguzelsozler.net gidiyorlar. Onlar bile senden ayrılmak istemiyorlar. Akşamın güzel ve iyi olsun.

Akşam olunca gökyüzündeki yıldızlar seni gördüğü zaman kıskançlıktan çatlasın bizden güzelmiş diye. Yıldızım iyi akşamlar.

Akşam oldu işçiler döndü evlerine, kuşlar çekildi yuvalarına, ben sensiz çekilmek istemiyorum odama. İyi akşamlar sevgilim.

Marifet bir kişiyi sevmek değil asıl marifet bir kişiyi her gün yeniden sevebilmektir.

Kar tanesi gökyüzünden yanağına oradan da eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım. İyi Akşamlar

Akşam olunca dalgalar daha da bir hırçınlaşıyor, sanki bana daha ne duruyorsun git kapısına dayan sabaha kadar penceresinin önünde bekle diyor.

O gece o müthiş deniz durgundu. Ömründe susmayan rüzgar yorgundu. En kara gönüller aya vurgundu. Leyla’yı içinde bulan er gibi. İyi Akşamlar

Akşamın karanlığı korkutmasın seni, ben ışığımla sen uyuyana kadar bekler seni aydınlatırım. İyi akşamlar Canım.

Akşam güneşi batarken biz yine birbirimizden ayrılıyoruz ama sabah yeniden birlikte olacağız. Hayata yeniden bağlanacağız şimdilik iyi akşamlar.

Bu akşamda herkesler yatınca odama çekildim. Birden odamda oturmuş beni bekliyordun yanına geldim elini tuttum, yanağına senin kadar güzel bir buse kondurdum ve kulaklarına seni sevdiğimi fısıldadım duydun mu? İyi akşamlar sevgilim.

Sensiz saatlerin ilk saniyesinde bile seni deliler gibi özledim. Bu gece de odamda yalnızlıkla beraber sabah kadar seni düşüneceğim. İyi Akşamlar Aşkım.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? İyi Akşamlar Sevdiğim

Bu akşamda seni düşünüyorum, şimdi ne yapıyordur diye hayaller kuruyorum. Yatarken de rüyalarımı sana kuruyorum. Rüyalarımda buluşmak dileğiyle iyi geceler Bitanem.

Dostlarla olan zamanın kıymetinin değeri biçilemezmiş. Bugün dostlarımla geçirdiğim güzel bir gün için herkese teşekkür ederim. Herkese iyi akşamlar.

İstemiyorum güneş batsın, istemiyorum akşam olsun. Kısacası ben senden hiç ayrılmak istemiyorum İyi akşamlar Bitanem.

Gün biter akşam başlar, akşam biter gece başlar, işte bu vakitler de benim sevdiğim beni düşünmeye başlar çünkü şuan bende onu düşünüyorum. İyi akşamlar Sevdiğim.

İnsan akşamı mutlu geçirirse yeni güne daha mutlu başlar. Akşamınız huzurlu ve mutlu olsun.

Ne zor bir seçimdir yürek ile akıl arasında seçim yapmak. Ne zordur sevdiğine bir nefes kadar yakın olup da uzatıp dokunamamak. İyi akşamlar

Her akşam sonrasında başka bir akşam. Her akşam anlamsız bir bilmece. Ve yine her akşam aynı düşünce ve yine sen. İyi Akşamlar

Senle birlikte iken elin elimden düşmüyor, senden ayrılınca senden bir mesaj gelecek diye telefonum elimden düşmüyor. İyi akşamlar

Her batan güneş ömrümüzden bir gün daha götürüyor ama iyi tarafı doğacak olan güneş bize yeni umutlarla dolu bir gün daha getiriyor. Herkese iyi akşamlar olsun.

Akşam yemeğin mutluluk kıvamında olsun, çayının her yudumu sana keyif versin. Akşamın huzurlu ve mutlu olsun. İyi Akşamlar.

İçimdeki volkan gibi patlamaya hazır mutluluk seninle gün yüzüne çıktı. Mutluluğumun adı sen oldun. İyi akşamlar mutluluğum.

İyi akşamlar bebeğim gün boyunca aklımı aldın, şimdi hayallerimi, birazdan da rüyalarıma gireceksin. Benim her anım seninle güzel Biriciğim.

Gün boyu Allah’ım bugün hiç bitmesin dedim ama yine de bitti, senin yanından hiç ayrılmak istemedim. Gün battı, ayrılık vakti geldi. İyi akşamlar Bitanem.

Biz çok iyi anlaşan iki iş arkadaşıyız ama ben seninle arkadaştan daha derin duygularda buluşmak isterim. İyi Akşamlar

Herkese iyi akşamlar olsun, Allah’ım herkese eşiyle, çocuğuyla huzurlu ve mutlu bir akşam nasip etsin. Sağlıklı bir şekilde yeni güne başlamak nasip etsin. İyi akşamlar

Arkadaşım iyi akşamlar sözlerim için özür dilerim seni kırmak istememiştim, sadece seni güldürmek istemiştim. Tekrar özür diliyorum. İyi akşamlar mesajları

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Can Yücel

Sen yanımda olmayınca her şeye, herkese sinir oluyorum ve sana sesimi duyurana kadar iyi akşamlar deyi haykırmak istiyorum.

Gönlünüzce bir akşam geçirmeniz dileğiyle iyi akşamlar diliyorum. Sana iyi akşamlar mesajları gönderiyorum.

Bir akşamım değil bütün akşamların sana feda olsun. Aşkımın akşamı güzel olsun. İyi akşamlar mesajı benden olsun.

Bugünde halinize şükürler ederek mutlu bir şekilde günü bitirdiyseniz ne güzel sizlere. Dostlarım iyi akşamlar olsun.

Kalbin yeni doğacak güneş için değil ufuktan aşan güneş için atsın, çünkü doğacak her güneş mutlaka batacaktır fakat batan güneş her zaman yeni umutlarla doğacaktır. Sen benim yarın doğacak güneşimsin. Güneşim iyi akşamlar.

Sen benim ilk aşkım değilsin ama doğuştan tek aşkım olur musun? Elimi tutup benimle beraber hayaller kurar mısın? İyi akşamlar tek aşkım.

Akşam olunca karanlıklar çökünce, sen benden usul usul gidince sanki dünyam yıkılmış, hayatım bitmiş. Seni çok seviyorum Canım. İyi Akşamlar

Üniversite yıllarım en mutlu zamanı seninle geçirdiğim zamanlardır. Seninle olan günlerim paha biçilemez. Senin için yaşıyor, senin için ölürüm. İyi akşamlar Aşkım.

Şimdi sen uyurken pencerenin kenarından sızan sokak lambasının loş ışığı o güzel yüzüne değecek, ben ise sabaha kadar seni düşüneceğim Aşkım iyi akşamlar

Geçirdiğimiz bu güzel gün sana binlerce kez teşekkür ederim. Seninle bir gün değil bir yıl geçirsem bile yine bana yetmez ama yine de bir günde olsa bana bu mutluluğu yaşattığın için teşekkürler. İyi akşamalar

Kendimi seni sevdiği için seviyorum. Seni çok ama çok seviyorum. İyi Akşamlar.

bSabah her zamanki yerde seni bekliyor olacağım. Fazla bekletme hava soğuk üşüdüğümden değil, seni bir an önce görmek istememden. İyi akşamlar erken görüşmek üzere…

Seninle birlikte güzel bir gün geçirdik. Bana bu güzel günü yaşattığın için teşekkür ederim arkadaşım. İyi akşamlar

Akşam yemeğimim tadı olmuyor sensiz, sen yanımda olmayınca kalıyorum kimsesiz, Sen benim yanımda olunca mutluluğum tarifsiz. İyi akşamlar Meleğim.

Kalbi güzel insanlar hepinize hayırlı akşamlar olsun.

Hiçbir akşamım olmasın sensiz, güneşim doğmasın sensiz, biz ikimiz tek bir ruhuz. İyi akşamlar ruhum.

Dünya kadar mirasın olsa bile, sevdiğinin bir gülüşü etmez. İyi akşamlar gülüşünü sevdiceğim.

Sen benim en iyi arkadaşım, tek sırdaşımsın. Sevinci herkesle paylaşabilirim ama acımı, derdimi sadece sana anlatabilirim canım arkadaşım. İyi akşamlar yarın görüşürüz.

Akşamın güzelliği yüreğine konsun, gecen güzel uykuların mışıl mışıl olsun. Güzelime iyi akşamlar olsun.

Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde başladığımız günü aynı şekilde tamamlamak nasip oldu. Yüce Mevla’ma şükürler olsun. İyi Akşamlar olsun.

Sana duygularımı uzun uzun anlatmak istedim. Seni ne kadar çok sevdiğimiz yazdım yazdım sildim. Çünkü sana olan sevgimi anlatacak kelime bulamadım. Bebeğim seni çok seviyorum iyi akşamlar.