Seni Seviyorum Sözleriseni seviyorum sözleri uzun, seni seviyorum sözleri uzun etkileyici, seni seviyorum sözleri resimli, seni seviyorum sözleri tumblr, seni seviyorum mesajları uzun, gülüm seni seviyorum sözleri, seni çok seviyorum çünkü, sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Ne mutlu şimdi yanında olanlara sana dokunup sesini duyanlara seni tanımadan yanından geçenlere… Hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil…

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem.

Çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile uzak pekguzelsozler.net kalamam gözlerine. Seni bir çivi gibi çaktım çünkü beynime.

Yalan değil bu sözlerim sadece sana sevgi sözlerim senden başkası olmadı hayatımda asla, ilk ve tek aşkımsın benim seviyorum seni.

Seviyorum seni ekmeği tuza banıp yer gibi. Geceleyin, ateşler içinde uyanarak, ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.

Ben sana mecburum bilemezsin. Adını mıh gibi aklımda tutuyorum. Büyüdükçe büyüyor gözlerin. Ben sana mecburum bilemezsin, içimi seninle ısıtıyorum.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Ne güneşi istiyorum karanlığıma ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil bir tek seni istiyorum yalnızlığıma!

Korkar olduk artık ‘seviyorum’ demeye. Kimi sahiden değiyor sevmeye, kimi ise pişman ediyor sevdiğine.


Seni seviyorum duvar yazısı değildir alın yazısıdır. Herkese denmez.

Yazı gelirse benimsin tura gelirse seninim. Seni seviyorum.

Sen yeter ki içinden bir kere seni seviyorum de; benim kulaklarım çınlasın kâfi.

Ne zaman imkânsızı seversen, işte o zaman gerçek seversin.

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen beni de götür, gittiğimiz yer kara toprak olsun.

Ben seni seviyordum sen bilmiyordun. Sevinçlerim oluyordun ara sıra sen hiç bilmiyordun.

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız. Onun için sevdiklerinize şimdiden Seni Seviyorum demekten çekinmeyin.

Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.

Kaçmak istedikçe sana yakalanıyorum. Söndürmek istedikçe sana yanıyorum. Yenildim işte! Yine seni seviyorum.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım.

Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

Konuya benzer diğer yazılar...