Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Erkek Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri, Uzaktaki Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri,Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri Kısa, Sevgiliye Yazılacak En Güzel Aşk Sözleri

Göğsündür benim için uyuduğum en rahat yatak, kalbindir benim için kendimi her zaman bulabildiğim yer. Gözlerindir benim için kaybolup gittiğim engin denizlere.

Hep dokunmak istediğim sadece sensin, seviyorum senin gülüşünü ve en kötü günlerimde bile bana büyük bir destek olan yaşamı sevinçlere boğan gülüşünü hiç yanımdan eksik etmek istemiyorum.

Bu soğuk yerlerde senin sevgin ile ısınabiliyorum sadece. Senin sevgin başa ışık oluyor, senin varlığın yolumu aydınlatıyor. Sevgilim ben senden ayrı asla yapamam bu yüzden iyi ki hayatımdasın.

Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

O benim denizimin en güzel kıyısı.

Yükseliyor rüzgar ve kokun geliyor uzaklardan yanıma. Şimdi birlikte olduğumuzda tüm dünya bambaşka bir anlam kazanıyor. Dalgalar yükseliyor denizlerden ve gelip bizim sıcak yuvamıza eşsiz bir armağan bırakıyorlar.

Yıldızlara baktığımda her gece, senin gözlerin geliyor gözümün önüne ve yıldızları dahi kıskandıracak gözlerinin güzelliği ile bir kez daha sana tutuluyorum. Sen benim canım sevdiğim, iyi ki yaşamımda varsın, iyi ki benimle birliktesin.

Bir insan nasıl bu kadar tatlı olur aklım almıyor! Sen her zaman benim için en güzel ve tatlı olarak kalacaksın. Senin yüzünü, gözlerini, kaşlarını, kısacası hiçbir şeyini unutamamam benim güzeller güzeli sevgilim.

İkimizin nefesiyle ısınan evi, hangi mevsim soğutabilir ki.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

Beklemek lazım. Gönlü hoş tutanı, gönülde yer bulanı, başka gönülde gözü olmayanı.

Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

Ne yapayım sevgilim, sensiz bir anım geçsin istemiyorum. Ne yapayım seni bu kadar çok sevdiğim için?

Senin kokundur bana en güzel koku, senin ellerindir bana en güzel armağan, senin varlığındır bana en güzel yaşam.

Her sabah daha çok hoşuma gidiyorsun, her öğlen daha çok aşık oluyorum sana, her ikindi benim gördüğüm en güzel şey oluyorsun, her akşam en güzel kokulara bürünüyorsun. Ben seni günde her dilimde ayrı ayrı seviyor ve her defasında âşık oluyorum sana.

Sen benim için yeni doğan bir güneş gibisin. Seninle birlikte günüm aydınlanıyor ve seninle birlikte kendimi çok daha iyi hissediyorum. Sen iyi ki benim hayatımdasın ve iyi ki hep var olacaksın. Eğer bir gün gidecek olursan ben sensiz yaşayamam.

Ve sen sevgili! Her sabah uyandığımda düşündüğüm ilk şey, her gece zihnimde canlanan son şeysin.

Desem ki; Sen benim için hava kadar lazım, ekmek kadar mübarek, su gibi aziz bir şeysin. Nimettensin. Cahit Sıtkı Tarancı

Ne zamandır ki seviyorum seni canım sevgilim, işte o zamandan beri güneş vuruyor yüzüme. Ne zamandır ki bakıyorum gözlerine, işte o zamandan beri bakamıyorum bir başkasına.

Ne zaman bir gül görsem gülüşün geliyor aklıma ancak güller dünyada çokken, senin gülüşün sadece bir tane olduğu için mutlu oluyorum.

Sevgilim, rüzgardır bana söyleyen güzelliğini. Seni bekliyorum her rüzgar estiğinde, bana kokunu getirsin ve tüm bu karmaşalardan beni uzaklaştırsın diye. Sevgilim, rüzgardır bana söyleyen özlemini, seni bekliyor yüreğim.

Küçük, ince bir gül açıyor her güldüğünde yanaklarında. Uzanıp onu koparmak istiyorum, tüm dünyanın seslerinden uzakta olduğumda. Yine sarıyorum belini, kollarım uzanıyor güllerin içinden sana ve orada beliriyorsun tüm ihtişamınla.

Sevgilim, sana içimden geçenleri nasıl anlatacağımı bilemiyorum çünkü o kadar güzelsin ki, bu güzellik sözcükler ile sınırlandırılmamalı.

Teşekkür ederim sana canım sevgilim, bu kadar güzel, bu kadar anlayışlı ve bu kadar benim olduğun için. Teşekkür ederim sana, tüm varlığın için.

Zaman geçip gidiyor sevgilim, ben senin yokluğunda her geçen saniyeyi hesaplıyorum ve her saniyeye büyüyor, büyüyor ve kocaman bir hayalet gibi üzerime çörekleniyor. Ben senden ayrı geçirdiğim her anın hesabını yaparken, sevgilim, sen de bu saatleri düşünüyor musun?

Gördüm pencereden güzelliğini, yayılıyordu bütün sokağa, mahalleye ve şehre. Sen aydınlatıyorsun her zaman geceyi.

Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir.

Benim mutluluğum senin gözlerinde saklı.

Karşımda ol yeter. Sana bakayım, seni içeyim ve sana doyayım.

Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde.

Sen, en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir