Terketme Mesajları

Terk Etme Mesajları Kısa, Terk Etme Mesajları Anlamlı, Terk Etme Mesajları Kapak, Terk Etme Mesajları Damar, Terk Etme Mesajları Sevgiliye, Terk Etme Mesajları Facebook

 

 

 


Gidişinde götürdün umutlarımı, yarına karşı hasretimi. Ayrılıklar olmasaydı keşke, daha güzel olurdu dünya.


Cesaretim yok gitmeye, seni terketmeye. Ama üzülüyorum neyleyim. Kalbim sen sen diyor daima.


Vazgeçtin aşkımızdan, terkettin sana olan sevdamı. Ağlamaktan başka ne gelir elimden.İnsan sevmek ister daima. Çekip gitmek ise umarsız, yıkar duyguları, umutları.


”Lades bitti cici kız. Artık aklımda değilsin!””Senin yokluğunu fark etmem bile ama ben yoksam, oyun biter.”


”Bende gidecek yürek vardı gittim. Sende unutacak cesaret var mı? Onuda zaman gösterecek.”


”Yakışmıyor cepheyi terk edişin, mert dayanır namert kaçar sevdiğim.””Kaç lisan bilirsen bil; Terk edilmeyi yüreğine tercüme edemeyeceksin!”


”Gidiyorsam eğer, yanında var olmamın bir şeye değmediğini anladığım içindir!”


”Seni ben hayatıma yazdım ama şimdi yoksun hayatımda terk edip gittin beni umutlarımla.””Gölgem bile senden daha kaliteli biri olduğunu gösterdi beni terk etmemekle.”


”Gerek yok sitemli sözlere ve isyanlara. Bak sansür de koymuyorum ‘Defol git!’ mesela.”


”Destur demeden girdiğin kalbimden, eyvallah demeden çıkmanıda yadırgamam ki.”Aşk sözleri neylesin terkeden insana. Aç bir kalbimi. Gör sana olan sevdamı.


Sana değer vermiş, gözümde gönlümde büyütmüştüm. Ama yanılmışım. Bazen insan yanılabiliyor. Üzülüyorum sana ayırdığım duygulara.


Gittiğin günden beri anlamaya çalışıyorum duygularımı, yanılgılarımı. Ama çözemiyorum. Ben boşuna mı sevdim şimdi. e-sozler.netAnladım ki kimseye fazla anlam yüklemeyeceksin. Terketmek kolay insanlar için. Acımazlar değer verdiğiniz değerlere.


”Acı çekeceksem seninle de çekerim, hasret çekeceksem güler geçerim, ben sadece seni sevdim sen ise terk etmeleri sevdin.””Yalan değil gerçekten sevdim seni, hayal değil yaşadıklarımız birer gerçekti, anılara saygın yok terk edişin bitirdi beni.”


”Ne kadar çok olduysan, o kadar yoktun. Şimdi lütfen, eğer bir gün bir yerde aklına gelirsem, beni tam orada unut!””Eğer senin hayatından çıkıyorsam, yanında olmamın sende bir değeri olmadığındandır.”


”Kalbimden öpmüştün ya hani, kalbimde taşıdığım dudak izinle gidiyorum. Kapanıyor içimdeki sen devri.”Duruşun, bakışın gün gibi aklımda. Terkedemedim sana olan duygularımı. ,sabahlar bir başka oluyor artık. Günler soluk ve soğuk.