Yeni Yıl Mesajları, Yılbaşı Mesajları

İki bin yirmi mesajları, Yeni yıl mesajları 2021, Yeni yıl kutlama mesajları, Resimli yılbaşı mesajları, Enteresan yeni yıl mesajları, Resmi yeni yıl mesajları, Yeni yıl dilekleri, Yeni yıl mesajları anlamlı

en güzel yılbaşı mesajları pek güzel sözler ayrıcalığı ile paylaşılmaktadır siz nerede sevdiklerinize paylaşmak isterseniz paylaşabilirsiniz pek güzel sözler sizlere 2021 yılının en güzel yılbaşı mesajları sayfasında sevdiklerinize yılbaşı sözleri ve mesajı bulup paylaşmanız dileğiyle mutlu yıllar dileriz.

Biraz gül kokusu kalır gül tutanın elinde, zannetmeyin ki gül yaşar dikenin himayesinde, dikenin itibarı olur gül sayesinde; gönlünüz gül bahçesi, yeni yılınız kutlu olsun.

2021 yılı öyle bir yıl olsun ki 2021 yılının tüm olumsuzluklarını bize unuttursun. Tüm hayallerinin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Mutlu insan önce Rab’bine, sonra sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim.

Ho-ho- ho! Mutlu yıllaaar! 2021’a sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de!

2021 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutluluk ve başarıyla dolu olması dileğiyle.

Varsın iki göz odalı evimiz olmasın yeter ki senin iki gözün bende olsun. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim…

Senin için her yıl bir öncekinden kat be kat güzel mutlu ve sağlıkla dolu geçsin sevgili arkadaşım…Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun.

Kutlu olsun yavrucuğum,
Yeni yılın, yeni anların.
Başarıya ulaştırsın
Verdiğin tüm uğraşın.

Bugünümüz yarınımıza dünle beslenerek yol alır. Eminim ki; 2021 yılı senin güzel yüreğine ve sana mutluluk getirecektir. İyi seneler dileğiyle.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa iyiliği unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Tüm dostlarım yeni yılınız kutlu olsun…

Sağlıklı, keyifli, sevgi dolu, başarılı ve bol kazançlı bir yıl olması pekguzelsozler.netdileğiyle.

Başarılı bir öğrencinin çok iyi bir öğretmeni var demektir. Öğretmenim olduğunuz için teşekkür ederim.

Yorgun bir yıl daha geçti yaşamdan. Yeni yılın sana sevgilerin en güzelini, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle…

Çünkü seni yıllar büyütecek,
Sevgili ve bilgili insan edecek.
Gelecekteki başarınla,
Milletin yüzü gülecek.

Yeni yılda yüzünden gülücükler, yüreğinden sevgi eksik olmasın. Mutlu yıllar.

Zaman, belki henüz tüm hayallerimizi gerçekleştiremediğimizi söylese de aslında içimizdeki gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki önce kendimize, sevginin ve sevdiklerimizin gücüne inanalım. 2021’da tüm hayallerin gerçekleşeceği inancı ile mutlu yıllar dilerim.

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm dileklerinizin gerçekleşmesini dilerim.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan ve sevgiye sarıl. Yeni yıl başarının anahtarıyla sana tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

İlk aşk başkadır derlerdi gerçekten de öyleymiş sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

Her yeni yıl aslında her gün olduğu gibi yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da herkes için kutlu ve mutlu olsun.

Yeni yılda meleklerin sana mucizeler göstersin, bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar! Kezban Yeşilkir

Yine bir seneyi daha arkada bırakıyoruz, inşallah yeni yılda huzurlu, mutlu, çok daha güzel günler geçirmen ve nihayetinde daima güzel bir yaşam sürmen dileği ile.. İyi seneler

Yine geçti bir yıl boş ver :) Yeni yılınız kutlu olsun!

Düşlemeden büyük şeyler yapılamaz. 2021 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Yeni yılda mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle :)

Yeni yılda herkese sağlık, huzur, sevgi, mutluluk, sabır, hoşgörü, başarı, yardımlaşma, iyi niyet, dostluk, barış diliyorum.

Yeni yılda meleklerin sana mucizeler göstersin, bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Koskoca bir yıl daha devrilip gitti…Keyifli ve gülümseme dolu yeni bir yıl dilerim.

Yeni yılda ve geri kalan ömrümde uğrunda ölmeye değil ama :) uğrunda yaşamaya hazırım bir tanem. Yeni yılımız kutlu olsun…

2021 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınızın, dualarınızın ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Gelecek hakkında olumlu düşünelim ve inanalım ki Rabbim de hepimize o denli güzel bir gelecek sunsun. Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.

2021’un tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yıl kutlu olsun.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak tekrar denemezseniz işte o zaman her şey bitmiş demektir. 2021 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutluluk ve başarıyla dolu olması dileğiyle.

Bir yıl daha geçti tebrik eder misin kendini şimdiden? Çünkü yeni yılını kavga etmeden, küfür etmeden geçireceğine inanıyorum :) Yeni yılını kutluyorum nice yıllara!

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…Mutlu Yıllar.

Yeni Yıl Mesajları Resimli, Yılbaşı Mesajları Resimli

Konuya benzer diğer yazılar...